Community vivo fans Content details
  Szybcy i wściekli 10 [2023-4K] Cały film
  746676

  2023-05-18 2:14

  Strażnicy Galaktyki: Volume 3 [2023-4K] Cały film

  Szybcy i wściekli 10 rozpocznie się 5 maja 2023 roku i będzie kontynuacją poszukiwań Gamory po wydarzeniach z Endgame. W obsadzie znaleźli się oryginalni członkowie i nowe postacie, a reżyser James Gunn obiecuje ekscytującą, pełną akcji historię. Fani spekulują na temat włączenia postaci takich jak Nova i Korvac, a ścieżka dźwiękowa po raz kolejny będzie główną atrakcją filmu.


  🔴ZOBACZ TERAZ ☛☛ Szybcy i wściekli 10 Cały film


  🔴POBIERZ ☛☛ Szybcy i wściekli 10 Cały film


  Opis i fabuła Strażników Galaktyki 3

  Po ekscytujących wydarzeniach Avengers: Endgame, Strażnicy Galaktyki powracają, by rozpocząć nową przygodę w swojej trzeciej części. Fabuła skupi się na poszukiwaniach Gamory, która zaginęła po wydarzeniach z ostatniego filmu Avengers. Ponadto Strażnicy zmierzą się z nowymi wrogami i dołączą do nieoczekiwanych postaci w walce o ochronę wszechświata.

  Data premiery Strażników Galaktyki 3 i gdzie zobaczyć ONLINE

  Premiera Szybcy i wściekli 10 planowana jest na 5 maja 2023 r. Film był wielokrotnie opóźniany z powodu problemów z produkcją i pandemią COVID-19, ale w końcu jest w toku i fani mogą na niego czekać. czekamy na premierę nowej odsłony. Jego premiera do obejrzenia w sieci lub, jak wiadomo, „platformach streamingowych” nie została jeszcze potwierdzona, ale jak zwykle minie co najmniej 3-4 miesiące, zanim ten nowy film z Marvel Cinematic Universe będzie dostępny. ekrany główne wszystkich użytkowników.

  Obsada filmowa: Kto powraca i kto dołącza do zespołu?

  Wracają do obsady:

  Chris Pratt jako Peter Quill / Star-Lord: przywódca i członek-założyciel Strażników Galaktyki.

  Zoe Saldaña jako Gamora: Ostatnia ocalała ze swojego rodzaju i utalentowana zabójczyni.

  Dave Bautista jako Drax the Destroyer: Wojownik szukający zemsty za śmierć swojej rodziny.

  Bradley Cooper jako głos Rocketa: genetycznie zmodyfikowanego szopa pracza i eksperta od broni.

  Vin Diesel jako głos Groota: istota podobna do drzewa, która może się regenerować i zmieniać rozmiar.

  Nowi członkowie obsady:

  Adam Warlock: Tajemnicza postać, o której wspomniano w scenie po napisach filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2. Oczekuje się, że odegra ważną rolę w fabule trzeciego filmu.

  Phyla-Vell: Córka Mar-Vella, która mogła dołączyć do Strażników w ich walce z siłami zła.

  Reżyser i zespół produkcyjny

  James Gunn, reżyser dwóch pierwszych części Strażników Galaktyki, powraca, by wyreżyserować trzeci film. Pracował także nad scenariuszem, obiecując fanom ekscytującą i pełną akcji historię.

  Teorie i spekulacje fanów

  Fani Marvela zawsze szukają wskazówek, co może się wydarzyć w nadchodzących filmach, a Strażnicy Galaktyki 3 nie są wyjątkiem. Niektóre teorie sugerują, że film mógłby zbadać związek między Star-Lordem a jego biologicznym ojcem, Ego, a także wprowadzić postać Novy, kosmicznego superbohatera, który mógłby odegrać ważną rolę w przyszłości Marvel Cinematic Universe (MCU) . . Inne pogłoski sugerują, że możemy zobaczyć Strażników walczących z nowym wrogiem o imieniu Korvac, istotą o kosmicznych mocach i nadmiernych ambicjach.

  Muzyka i ścieżka dźwiękowa

  Jedną z najbardziej charakterystycznych cech filmów Strażników Galaktyki jest ich ścieżka dźwiękowa, na którą składają się przeboje z lat 60., 70. i 80. Trzecia część ma kontynuować tę tradycję, dostarczając fanom nowego wyboru utwory klasyki, które będą towarzyszyć Strażnikom w ich ekscytujących przygodach.

  Czego możemy się spodziewać po tej nowej odsłonie?

  Szybcy i wściekli 10 zapowiada się na ekscytujące zakończenie trylogii Guardians. Z fabułą skupioną wokół poszukiwań Gamory i wprowadzeniem kluczowych nowych postaci, fani mogą spodziewać się filmu pełnego akcji, emocji i niezapomnianych chwil. Ponadto powrót Jamesa Gunna do reżyserii gwarantuje, że film zachowa humor i charakterystyczny styl, które sprawiły, że dwie pierwsze części stały się takim hitem wśród widzów.

  Krótko mówiąc, Szybcy i wściekli 10 zapowiada się na jeden z najbardziej oczekiwanych filmów MCU. Dzięki gwiazdorskiej obsadzie, emocjonującej fabule i niezapomnianej ścieżce dźwiękowej nie ma wątpliwości, że ta odsłona odniesie sukces zarówno kasowy, jak i wśród fanów sagi. Nie przegap premiery 5 maja 2023 roku i przygotuj się na nową przygodę ze swoimi ulubionymi Strażnikami.

  vivo fans
  119